Aktivní dovolená na lodi v Chorvatsku. Týdenní plavby po ostrovech.

 

Dovolená s jógou

Vybírejte z našich jóga plaveb

Vlastníte jógové studio a chtěli byste pro své klienty zorganizovat plavbu na míru s jógou? Cvičíte jógu nebo byste chtěli s jógou začít? Chcete zažít neopakovatelné lekce jógy na mořském pobřeží při východu slunce? Poznat lidi na stejné vlně, zdravě jíst, koupat se v zátokách běžně nedostupných? Pak s námi zkuste jógu na lodi.

Budeme cvičit ráno a v podvečer za šumění moře pod vedením mistra jógy. Ke cvičení budeme vybírat vhodná místa na břehu moře tam, kde není moc diváků. Využijeme rovná kamenná mola a vlnolamy malých přístavů a oblázkové pláže. Mimo cvičení nás čeká koupání, procházky po pobřežních promenádách i přírodou. Pro náročnější mohou být výzvou k výletům nejvyšší vrcholy ostrovů ve výškách stovek metrů. Během týdne budeme plout po ostrovech denně měnit prostředí a místa ke cvičení. Navštívíme malebná přístavní města s historií sahající až do antiky, ale také malé ostrovy, kde budeme s hrstkou místních obyvatel sami.

S jógou se pojí zdravá strava. Lodní kuchař bude vařit vegeteriánská jídla podle tradičních místních receptur. Vegetariánskou kuchyni doplníme lehce rybami a plody moře.

Typický denní program:

7:30 – 9:00 Ranní jóga – pranayama (dechová cvičení) a meditace
9:00 Vyvážená snídaně a odplutí
10:00 – 13:00 Plavba; koupání na kotvě
13:00 Oběd; lehký, studený, salátový; odplutí
13:00 – 17:00 Plavba, vylodění, výlet
17:00 – 18:30 Podvečerní jóga na molu
18:30 – 19:00 Koupání, večerní meditace a jóga nidra (hluboká relaxace)
19:00 Večeře; informace k dalšímu dni; volná zábava

Pro necvičící:

Plavby je možné se zúčastnit i jako doprovod, který jógu necvičí. I pro takovéto klienty bude plavba zajímavá, neboť si mohou přizpůsobit program individuálně (koupání, procházky, návštěvy měst a zajímavých míst…).

Jóga:

Možnost individuální konzultace

Jógové asany

Hovory o józe, jóga jako cesta k sebepoznání a nalezení vitřního klidu, jóga a stress management, jóga a rovnováha, jogínske očistné metody, jóga nidra – hluboká relaxace a pomoc při nespavosti, jóga a hormonální rovnováha, jogínská strava

Podpora:

Cvičitel jógy a průvodce v jedné osobě
Mapa plavby
Tištěné informace o navštívených místech (příroda, historie, gastronomie, zajímavosti)