Aktivní dovolená na lodi v Chorvatsku. Týdenní plavby po ostrovech.

Novinky

První červnový týden 2014 jsme vypluli s partou z Moravy, která se nebála kopců Střední Dalmácie a pokořila všechny vrcholy ostrovů Vis, Hvar, Brač a pevninského Sv. Jure.

V září 2013 jsme se netradičně nalodili až na jihu, v Dubrovniku, historickém přístavu, jež svou krásou udivuje již po staletí. Cykloplavbu jsme zakončili v dalším výstavním přístavu, Trogiru.

Kapitán lodi Šćedro nabízí poslední volná místa za bezkonkurenční cenu v plné sezóně. Zažijte dovolenou v Chorvatsku jinak – na lodi, na ostrovech, koupáním v opuštěných zátokách, pryč od rušných turistických středisek na pevnině.

Poslední červnový týden jsme vypluli na jógovou plavbu spojenou s cyklistikou. Navštívili jsme největší ostrovy střední Dalmácie. Profesionální jogínky z pražského Om Yoga studia vedly ráno a večer devadesátiminutová cvičení. Přes den jsme jezdili na kolech po ostrovech anebo relaxovali na lodi a koupali se v krásných zátokách.

Pro naše slovenské klienty jsme zavedli možnost nastoupit do autobusu v Bratislavě.

V sezóně 2011 jsme posbírali několik akčních a zábavných videí, které jsme nechali sestříhat do jednoho klipu. Podívejte se, jak jsme si užívali:)

Na říjnovou plavbu nám přijeli vzácní a milí hosté užít si moře, kolo a loď. Byla to hlavně cyklistická partička okolo jistebnického klubu a prodejny APEX BIKE v Táboře. To samo o sobě bylo předzvěstí, že to bude vydařená cykloplavba.

Určitě to nebylo z dlouhé chvíle, ale z nadšení pro cvičení, slunce, moře a díky skvělé náladě, že jsme i na palubě lodi během dne nelenili a protáhli si svalstvo. Jógová plavba – září 2011 se vydařila! Přinášíme miniseriál o týdnu s jógou na palubě lodi Ščedro pod vedením jogína Petra Smila.

CK Calypso věnuje speciální cenu pro vítěze kategorie starších smíšených párů MD+ v bodovacím orientačním závodu dvojic na horských kolech – Bike Adventure 2011.

Cílem mljetské cyklo plavby byl kromě Mljetu, nejjižněji položeného ostrova Jihodalmatského souostroví, také poloostrov Pelješac a ostrovy Korčula, Hvar a Brač. Mljet je pokládán za jeden z nejkrásnějších ostrovů Jadranu. Téměř ze tří čtvrtin je pokryt lesy. Bylo zajímavé sledovat měnící se květenu a krajinu jednotlivých ostrovů – každý ostrov je jiný a jedinečný!